Káva Belmoca

...ten nejlepší výběr

Příběh této kávy a její skvělé chuti má kořeny na vysoko položených kávových plantážích. Právě tam vybírají naši experti každý den jen ta nejlepší zrnka pravé arabiky pro jejich neocenitelnou chuť a nejjemnější charakter. Poté jsou všechna zrna podrobena další přísné selekci, po které jsou spojena do unikátní, vznešené a především poctivé směsi.

Naše káva je pražena pomalu, intenzivně a po delší dobu. To zaručuje její výslednou vyšší intenzitu, skvěle vyváženou chuť a celkově jedinečný charakter.

Kávovar na kapsle

Nejsou to pouze nepřekonatelné kapsle Belmoca, které vytváří to vynikající espresso. Proces vaření kávy – tedy cesta z kapsle do šálku, je stejně tak neopomenutelný.
Belmoca vytvořila unikátní technologii, kde jsou posilována a upevňována aromata kávy při vysokém tlaku (19 barů).

V pouhých sekundách Vám kávovar přemění kávovou kapsli v neuvěřitelné espresso.

Celý zážitek s Belmocou završuje design našich přístrojů, který byl oceněn belgickými designéry.

Zvolte si Kávovar na kapsle   >

Kapsle

Zdokonalený proces pražení

V Belmoce jsme se ujistili, aby byl každý detail procesu pražení vylepšen a každé zrnko kávy tak mohlo být správně stimulováno. Díky tomu bude Váš šálek překypovat intenzitou, svůdným aroma a plnou chutí. Poslední maličkostí na Vaší kávě je lahodná a jemná vrstva krémy.

Hliníkové kapsle ve tvaru diamantu

Jakmile jsou čerstvě opražená kávová zrna Arabiky namleta, je káva okamžitě uzavřena do hliníkových kapslí ve tvaru diamantu. Bohaté aroma a až 180 unikátních chutí jsou uchována v těchto ideálně řešených kapslích, zajišťujících jejich čerstvost.
Díky tomuto unikátnímu tvaru obsahují naše kapsle více kávy, proto bude Vaše espresso intenzivnější a lungo znamenitější.

6 různých druhů

Náš záměrně zúžený výběr chutí se skládá z 6 různých druhů. Takto kompaktní sortiment Vám umožní mnohem snazší volbu té správné kávy pro daný okamžik. Malý intenzivní moment požitku a luxusu nebylo nikdy snazší dosáhnou

Zvolte si Kapsle   >

Příslušenství

Dárkové balení kapslí

Každý druh kávy, který Belmoca vytvořila s největší precizností má svůj charakter, přímo svoji povahu. Naše dárkové balení kapslí Vám dává příležitost seznámit se se všemi těmito osobitými charaktery. Udělejte si radost a objevte, jaký je ten perfektní šálek kávy právě pro Vás. Tento box obsahuje 6 druhů a 24 kapslí Belmoca.

Prezentační box

Každý druh kávy, který Belmoca vytvořila s největší precizností má svůj charakter, přímo svoji povahu. Naše prezentační box Vám dává příležitost seznámit se se všemi těmito osobitými charaktery. Udělejte si radost a objevte, jaký je ten perfektní šálek kávy právě pro Vás.

Šálky

Kromě vůně a chuti je vizuální aspekt stejně tak podstatný, abyste změnili Váš kávový zážitek na smyslový. Belmoca zvolila skleněný šálek ojedinělé formy a díky dvojitému dnu a kulatému tvaru je kombinace sametové pěny a tmavých variací kávy mimořádným zážitkem pro oko.

Zvolte si Příslušenství   >

Pouhý jeden přístroj, který dokáže připravit Espresso, Lungo i Fair Trade kávu.

Akce, slevy a novinky
přednostně na váš e-mail

Odesláním souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů.

Údržba – udržujte Váš kávovar
v perfektní kondici

Zjistit více
Varování
Zavřít
© PH DIAMOND COFFEE, S.R.O. 2016