Doručení zásilky

DPD

DPD balíček Vám bude doručen do druhého pracovního dne. V případě, že kurýrem nebudete zastiženi v místě, které je určeno pro doručení balíčku bude Vám balíček doručen následující pracovní den.

O doručení Vašeho balíčku budete informování formou SMS či e-mailem. Najdete zde informace jednohodinového rozmezí, kdy můžete kurýra očekávat a současně zde naleznete přístupové údaje do webové aplikace DPD Kurýr.

V aplikaci DPD Kurýr můžete: změnit adresu, nebo termín doručení, přidat záložní adresu (jde o místo, kde Vás kurýr najde v případě, že Vás nezastihne na  prvotní adrese), zvolit osobní odběr ve  výdejním místě Pickup, ve větších městech si vybrat interval doručení dopoledne/ odpoledne/ večer, poslat kurýrovi zprávu.

U řidiče DPD můžete platit hotově i kartou, jestli jste zvolili platbu při převzetí zboží.

On-line sledování balíku DPD


ČESKÁ POŠTA - BALÍK DO RUKY

Balík do ruky Vám bude doručen přímo do Vašich rukou na  Vámi zvolenou adresu již následující pracovní den po zadání zásilky. Česká pošta Vás bude informovat o doručení balíku formou SMS, nebo  e-mailem v den podání.

V případě, že nebudete doručovatelem zastiženi, naleznete ve Vaší poštovní schránce lísteček a zásilka bude uložena  na Vaší dodací poště (kontakt naleznete na  lístečku). Balíček zde bude uložen po dobu 7 kalendářních dnů, než bude odeslán zpět k nám. Zákazník může Českou poštu požádat o opakované doručení zásilky v určitý den či požádat o prodloužení úložní doby.

Podrobné informace naleznete na webových stránkách České pošty v kategorii http://www.balikovarevoluce.cz/flash.html

V den odeslání si můžete změnit místo a termín doručení zásilky a  to na www.ceskaposta.cz/zmenadispozice.cz


ČESKÁ POŠTA - BALÍK NA POŠTU

Po celé České republice máte na výběr z 2 600 pošt, kde pro Vás bude připraven balík k vyzvednutí následující pracovní den. Služba  je vhodným řešením, když nejste k zastižení na jednom místě, nebo v případě kdy nemůžete balík v pracovní době převzít. V den podání balíku budete informováni pomocí SMS nebo e-mailem prostřednictvím České pošty o doručení.

V ikoně košík si vyberete na kterou poštu si přejete svoji objednávku doručit. balík zde pro Vás bude nachystán k vyzvednutí po dobu 7 kalendářních dnů (poštu můžete požádat o prodloužení úložní doby), jestli si balík nevyzvednete, bude doručen zpět k nám.

V den odeslání si můžete na www.ceskaposta.cz/zmenadispozice.cz změnit poštu, kde si přejete zásilku vyzvednout.

On-line sledování balíku České pošty www.postaonline.cz/trackandtrack/-/zasilka

Varování
Zavřít
© PH DIAMOND COFFEE, S.R.O. 2016